ИЗРАЕЛ ОДЛУЧИО ДА НЕМА ПРЕКИДА ВАТРЕ У ПОЈАСУ ГАЗЕ: Нетањаху тражи ослобађање талаца, у супротном се сукоб наставља
ИЗРАЕЛ неће спровести прекид ватре у Гази док не добије списак од 33 таоца које ће Хамас ослободити у првој фази споразума, изјавио је израелски премијер Бенјамин Нетанјаху.
Фото: Printscreen
- Нећемо спровести споразум док не добијемо списак талаца који ће бити ослобођени, како је договорено.
Израел неће толерисати кршење споразума. Искључива одговорност је на Хамасу - навео је Нетанјаху у саопштењу, пренео је Ројтерс.
БОНУС ВИДЕ - РУСИ ПОКАЗАЛИ СНИМАК: Дрон камиказа уништио хаубицу француске производње
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)