ЈАК ЗЕМЉОТРЕС: Затресло се омиљено летовалиште Срба
ЗЕМЉОТРЕС магнитуде 3,6 степени Рихтера забележен је јутрос у 5.58 часова, на подручју Крита у Грчкој.
Фото: Новости
Земљотрес магнитуде 3,6 степени Рихтера забележен је јутрос у 5.58 часова, на подручју Крита у Грчкој.
Према расположивим подацима, епицентар потреса лоциран је на подручју са географским координатама ширине 35,74 и дужине 25,51.
Хипоцентар земљотреса, према подацима Европско-медитеранског сеизмолошког центра, смештен је на дубини од приближно 10 километара испод површине земље.
За сада нема извештаја о материјалној штети или повређенима, а надлежне службе прате ситуацију.
(Телеграф)
Препоручујемо
ТРАМПОВ ПОТЕЗ ЗАТЕКАО КИНЕЗЕ: На удару нових одлука и Европа, ево шта следи
22. 01. 2025. у 07:32
"РАЗОЧАРАН САМ, АЛИ НЕ ИЗНЕНАЂЕН": Трамп укинуо Болтону заштиту тајне службе
22. 01. 2025. у 00:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година
ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.
06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)