ТРАМП ТВРДИ ДА СЕ ЧУО С ПУТИНОМ: Огласио се Кремљ

Novosti online

09. 02. 2025. у 10:57

ПОРТПАРОЛ Кремља Дмитриј Песков изјавио је да не може ни да потврди ни да демантује информацију о разговору руског и америчког лидера, Владимира Путина и Доналда Трампа.

ТРАМП ТВРДИ ДА СЕ ЧУО С ПУТИНОМ: Огласио се Кремљ

Фото: Профимедиа

„Како администрација у Вашингтону развија свој рад, појављују се многе различите комуникације. И ове комуникације се воде различитим каналима. И, наравно, с обзиром на мноштво ових комуникација, ја лично можда нешто не знам, можда нисам у току. Стога, у овом случају, не могу ни да потврдим ни да демантујем“, рекао је Песков руским новинарима.

Раније је лист „Њујорк пост“ писао да је амерички председник Доналд Трамп телефоном разговарао са руским председником Владимиром Путином о окончању сукоба у Украјини.


(Танјуг)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.

07. 11. 2025. у 14:04

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (0)

ЈЕЗИВО: Хаг донео монструозну одлуку о генералу Младићу