САЛВИНИ ПОРУЧИО: Нада за мир на Блиском истоку и у Украјини постоји захваљујући Трампу
ЗАМЕНИК италијанске премијерке и министар саобраћаја Матео Салвини данас је изјавио да нада за мир на Блиском истоку и у Украјини постоји захваљујући америчком председнику Доналду Трампу.

Фото: ЕПА
Он је то изјавио током посете Јерусалиму, где је са израелским премијером Бењамином Нетањахуом разговарао о најновијим дешавањима и плановима за будућност те регије.
Салвини је истакао да је главни приоритет уништење милитантне организације Хамас и критиковао медије који наводно стављају Трампа и Хамас у исту раван, преноси Анса.
-Ужаснут сам што се изјаве једне терористичке организације, чије је искорењивање предуслов за било које друго разматрање, стављају у исту раван са речима председника Сједињених Држава, рекао је Салвини.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - ПИЈАН ВОЗИО 200 НА САТ ПО СУРЧИНУ: Пресретачи зауставили џип канадских таблица
Препоручујемо

ШЕФ БЕЛЕ КУЋЕ ОЧЕКУЈЕ БРЗИ СПОРАЗУМ: Хегсет открио да ли ће Трамп слати трупе у Украјину
11. 02. 2025. у 17:17

"ПОЈЕДОХ СЕ ЖИВ, ИЗЛУДЕ МЕ ТО" Вучић о отварању ауто-пута до Пожеге: То су већ фолирања и глупирања, крајњи рок до понедељка
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је из Чачка о отварању ауто-пута до Пожеге.
03. 07. 2025. у 11:49

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45
Коментари (0)