МУШКАРАЦ ОТВОРИО ВАТРУ НА ПОЛИЦАЈЦЕ: Побегао после пљачке, уследила драма у Дагестану
У ДАГЕСТАНУ је мушкарац осумњичен за пљачку отворио ватру на полицајце и рањен је у узвратној ватри.

Фото Shutterstock
Након што је становник Дагестана опљачкао продавницу, побегао је аутомобилом. Утврђен је идентитет осумњиченог. Аутомобил којим је починилац побегао убрзо је откривен.
Као одговор на захтев да се преда, мушкарац је отворио ватру. Услед тога је рањен.
Осумњичени је пребачен у болницу на лечење.

"НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ!" Орбан се хитно јавио из Копенхагена
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан навео је из Копенхагена, где учествује на самиту Европске политичке заједнице, да је ситуација озбиљна и да се на столу налазе, "отворени, ратно оријентисани предлози".
02. 10. 2025. у 08:59

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)
ПОГЛЕДАЈТЕ како ће се ледени облак кретати над Србијом и које крајеве кад погађа невреме. Данас и сутра облачно са кишом и хладно, осим на северозападу Војводине где ће се задржати суво време, најавио је РХМЗ.
02. 10. 2025. у 10:47

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: "Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић"
ХРВАТСКИ тениски ас Никола Пилић преминуо је у 87. години живота у Ријеци, а сахрањен је протеклог викенда у Опатији, граду у којем је провео последње дане живота.
02. 10. 2025. у 07:20
Коментари (0)