КРВАВИ ПИР КОД СПОМЕНИКА ХОЛОКАУСТУ Драматичне сцене у Берлину: Полиција на терену, има повређених
КОД Спомен-обележја Холокаусту у Берлину у петак увече догодио се напад ножем, јавља Билд.
Фото: ЕПА
Између Амбасаде САД и Спомен-обележја Холокаусту у берлинској општини Мите, једна особа је тешко повређена убодима ножем.
Полиција и спасиоци су на месту догађаја са бројним возилима. Неколико особа је, наводно, збринуто због шока.
Портпарол полиције Флориан Нат изјавио је: "Жртва је мушка особа, повређена је ножем. Он је у болници. О идентитету мушкарца још увек нема информација. Оружје којим је извршен напад још није пронађено. Нападач је у бекству. Сведоци тврде да су видели мушкарца који је побегао."
Према информацијама које је пренео Билд, није уочена никаква веза са амбасадом или берлинским спомен-обележјем.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: МАСАКР НА ЦЕТИЊУ, УБИЈЕНО НАЈМАЊЕ 11 ОСОБА: Језиво – Међу жртвама и сестра крвника и њена деца
Препоручујемо
"САД НЕЋЕ ОДРЖАВАТИ ОБАВЕЗУ УЗАЈАМНЕ ОДБРАНЕ" Мерц: Европа мора сама да се штити
21. 02. 2025. у 15:09
КОЛИКО ЈЕ НОВЦА ПОТРОШИЛА НЕМАЧКА ЗА РАТ У УКРАЈИНИ? Немачки министар дао податак
21. 02. 2025. у 12:43
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)