НАПАД ЈЕ ТЕРОРИСТИЧКИ: Француски председник уклонио сумњу у карактер убиства у Милузу

Г. Чворовић

22. 02. 2025. у 19:59

ФРАНЦУСКИ председник Емануел Макрон је оценио да не постоји сумња у терористички карактер данашњег напада ножем у Милузу.

НАПАД ЈЕ ТЕРОРИСТИЧКИ: Француски председник уклонио сумњу у карактер убиства у Милузу

Фото: Танјуг АП

Приликом овог напада једна особа је убијена, док су две повређене.

Макрон је нагласио да је реч о исламистичком нападу. Шеф државе је истакао солидарност читаве нације са жртвама.

- Одлучан сам да наставимо рад који Влада врши већ осам година да бисмо све учинили да искоренимо тероризам на нашој територији - казао је Макрон.

Напад у Милузу се догодио у суботу поподне у близини затворене пијаце.
Нападач је ножем убио једну особу, а ранио две. Полиција га је ухапсила. Испоставило се да је већ био уписан у судску картотеку као потенцијално опасан.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.

30. 09. 2025. у 20:58

Коментари (0)

СПЕКТАКЛ КОЈИ ЋЕ ГЛЕДАТИ ЦЕЛИ СВЕТ: Барселона дочекује акутелног шампиона Европе!