ЗЕЛЕНСКИ НА САСТАНКУ СА КРАЉЕМ ЧАРЛСОМ: Би-Би-Си напомиње да ни овога пута није био у оделу

Јована Шведић

03. 03. 2025. у 00:46

УКРАЈИНСКИ председник Владимир Зеленски данас се састао са британским краљем Чарлсом, након самита европских лидера о Украјини у Лондону.

ЗЕЛЕНСКИ НА САСТАНКУ СА КРАЉЕМ ЧАРЛСОМ: Би-Би-Си напомиње да ни овога пута није био у оделу

Tanjug/Joe Giddens/PA via AP, Pool

Зеленски је на платформи Инстаграм објавио слику са краљем Чарлсом и захвалио се на пријему.

Би-Би-Си напомиње да Зеленски ни овога пута није био у оделу, што му је, између других ствари, замерено током састанка са америчким председником Доналдом Трампом у Овалном кабинету у петак.

У Лондону је данас одржан састанак посвећен миру у Украјини, а присуствовали су лидери Украјине, Немачке, Данске, Шпаније, Италије, Канаде, Холандије, Норвешке, Пољске, Румуније, Финске, Француске, Чешке и Шведске.

Састанку су такође присуствовали председница Европске комисије Урсула фон дер Лајен, председник Европског савета Антонио Кошта и генерални секретар НАТО Марк Руте.

(Танјуг)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.

07. 11. 2025. у 14:04

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (0)

ЗВЕЗДА НАСТАВЉА ДА МЕЉЕ! Следећа жртва чете Саше Обрадовића је Дубаи