ПЕСКОВ ОТКРИО: Ово ће бити једна од тема преговора са САД
Ирански нуклеарни програм биће једна од тема наредних преговора Русије и Сједињених Америчких Држава, изјавио је данас потпарол Кремља Дмитриј Песков.

Фото: ЕПА
Он је појаснио да током разговора на високом нивоу Русије и Сједињених Држава у Ријаду званичници нису детаљно разговарали о Ирану, преноси агенција РИА Новости.
Претходно је амерички председник Доналд Трамп потписао извршну наредбу о употреби максималног притиска против Ирана, а Песков је у уторак рекао да Москва сматра да спор САД и Ирана треба да се реши преговорима.
Препоручујемо

ПЕСКОВ ДИРЕКТАН: Руско-амерички преговори неће утицати на сарадњу Москве и Техерана
18. 02. 2025. у 07:39

ПОРОДИЦЕ У ШОКУ НАКОН ШТО СУ ОТВОРИЛЕ КОВЧЕГЕ СА ТЕЛИМА: Нове бизарности након пада авиона у Индији
СИН жене која је погинула у паду авиона компаније Air India изјавио је за Би-Би-Си да су у ковчегу с телом његове мајке пронађени и „други остаци“.
23. 07. 2025. у 16:49

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво
НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.
25. 07. 2025. у 08:55
Коментари (0)