ХИТНО СЕ ОГЛАСИО ТРАМП: Путинова изјава је обећавајућа, надам се да ће учинити праву ствар
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп управо се обраћа јавности из Овалног кабинета. Он се данас састаје са генералним секретаром НАТО- а Марком Рутеом.

Фото: ЕПА/CHRIS KLEPONIS/Shutterstock/Новости илустрација
Трамп се на самом почетку осврнуо на Путинову изјаву да се "слаже се са предлогом о прекиду ватре како би се прекинула непријатељства, али да треба поћи од чињенице да тај прекид ватре мора да води ка трајном миру".
- Путинова изјава је обећавајућа, али не и потпуна. Надам се да ће Русија учинити праву ствар - рекао је Трамп.
Председник САД је рекао и да је вољан да разговора са руским председником како би обезбедио прекид ватре.
Путиново обраћање и све вести и реакције о предлогу о примирју у Украјини, читајте у нашем блогу уживо.
(Гардијан)
Препоручујемо

РУСИЈА ЧЕКА ИСХОД ПРЕГОВОРА У САУДИЈСКОЈ АРАБИЈИ: Амерички изасланици стижу у Москву
13. 03. 2025. у 10:28

"ПОЈЕДОХ СЕ ЖИВ, ИЗЛУДЕ МЕ ТО" Вучић о отварању ауто-пута до Пожеге: То су већ фолирања и глупирања, крајњи рок до понедељка
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је из Чачка о отварању ауто-пута до Пожеге.
03. 07. 2025. у 11:49

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

ТО ЈЕ ГЛАВНИ ИЗВОР ПРИХОДА: Ево чега Тони није хтео да се одрекне након развода од Драгане
ДРАГАНА је остала власница телевизије и дворца у Бечу.
03. 07. 2025. у 08:04
Коментари (0)