ДОК ПЕНТАГОН НАДГЛЕДА РУСКУ ВОЈСКУ: Американци на једном острву уче руски - за сваки случај
СТАНОВНИЦИ америчког острва Мали Диомед (острво Крузенштерн) почели су да уче руски у случају „заробљавања од стране Русије“, пише The Economist.
Фото: Принтсцреен/Google maps
Острво је „захватила параноја“. Неки становници уче руски у случају да „Русија икада покуша да заузме острво“.
Американци на острву посматрају руску војску на суседном острву, укључујући и двоглед, рекао је репортер.
(РВвоенкор)
БОНУС ВИДЕО - ПОНУДА НА САЈМУ АУТОМОБИЛА: Погледајте како изгледају нови модели
УКРАЈИНСКИ ВОЈНИЦИ У КЛАНИЦИ ПОКРОВСКА: "У граду је прави пакао, Руси довели све снаге које могу"
РУСКА пешадија продрла је у градске границе једног од главних стратешких циљева председника Русије Владимира Путина, претећи да га опколи. Украјинске специјалне снаге укључиле су се у борбе у урбаном подручју.
29. 10. 2025. у 17:43
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
Удала се за 25 лета старијег чобанина, доживела шок кад је умро
Марсел Амфу је читав свој живот живео једноставно. Његова кућа није имала ни струје ни воде. То му је омогућило да уштеди огромне суме новца.
28. 10. 2025. у 21:37
Коментари (0)