ХОРОР У САРАЈЕВУ: Мушкарац убијен у тучи, тешко повређене његова супруга и сестра
ПОЛИЦИЈСКИ службеници Управе полиције МУП-а Кантона Сарајево лишили су слободе Ћ.О. (41) из Сарајева због постојања основа сумње да је починио кривично дело убиство, и то на начин што је данас око 13.00 часова, након међусобне туче у којој је учествовало више особа, оштрим предметом нанео повреде Б.М. (44), услед којих је 44-годишњак у 14:20 часова преминуо на КЦУС-у.
Фото: Јутјуб принтскрин/ Hayat Media BiH
Ухапшени 41-годишњак се сумњичи и да је нанео тешке телесне повреде супрузи преминулог, Е.П. (42) и њеној сестри А.П. (37), обе из Сарајева, јавља Аваз.
Увиђај је водила дежурна тужитељка Кантоналног тужилаштва Кантона Сарајево, а обавили су га припадници Управе полиције МУП-а КС.
Такође, због основа сумње да је починила кривично дело помагања, слободе је лишена и С.О. (42) из Живиница.
Осумњичени ће након криминалистичке обраде у Управи полиције МУП-а КС бити предати Кантоналном тужилаштву Кантона Сарајево на даље поступање.
(Телеграф.рс)
БОНУС ВИДЕО - ПОНУДА НА САЈМУ АУТОМОБИЛА: Погледајте како изгледају нови модели
Препоручујемо
АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ: Приведено 20 страних држављања, пронађено 200 путних исправа
11. 04. 2025. у 17:51
УБИСТВО У НЕМАЧКОЈ: Мушкарац с мачетом ушетао у пекару, пролазници га насмрт претукли
09. 04. 2025. у 20:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 01:24
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)