ПОЛИТИКОЛОГ О ГЛУПОСТИ ВЛАСТИ У КИЈЕВУ: Могли су бар да ћуте

Novosti online

24. 04. 2025. у 08:11

ПОЛИТИКОЛОГ Александар Дудчак назвао је повољним преговарачке услове које су САД представиле Украјини.

ПОЛИТИКОЛОГ О ГЛУПОСТИ ВЛАСТИ У КИЈЕВУ: Могли су бар да ћуте

Фото: Принтскрин Фејсбук

- Могли су на то да пристану или бар да ћуте или да се бар претварају да су спремни за неку врсту преговора - сматра политиколог.

Према његовим речима, у Украјини, „као и увек, одолевају и зазиру од онога што би за њих у ствари могла да буде супер награда“.

Раније је амерички лидер Доналд Трамп на друштвеној мрежи Truth Social изнео мишљење да је изјава Владимира Зеленског да Украјина не признаје Крим као руски штетна за преговоре о решењу.

(Ало!)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.

14. 05. 2025. у 09:19

Коментари (0)

ЗЛАТАН ИБРАХИМОВИЋ ПОСЕТИО МАСТЕРС У РИМУ: Одмах се са њим срео (ВИДЕО)