ПУЋШКОВ: СССР дао одлучујући допринос победи над нацизмом, порицање је срамота против истинских европских вредности.

Novosti online

05. 05. 2025. у 16:13

СЕНАТОР Алексеј Пушков је рекао да приступ Европске уније прослави 9. маја у Москви показује лицемерје.

ПУЋШКОВ: СССР дао одлучујући допринос победи над нацизмом, порицање је срамота против истинских европских вредности.

Фото: Принтсреен/Јутјуб

- Европска унија тврди да они који посећују Москву на Дан победе наводно не деле европске вредности. Али шта они називају вредностима? То није ништа више од цинизма и политичке сврсисходности, што нема никакве везе са правим вредностима, као што је победа над нацистичком Немачком - рекао је Пушков у интервјуу за NEWS.ru.

Према речима сенатора, СССР је дао одлучујући допринос победи над нацизмом, који је постао основа светског система после рата, а порицање ове победе је срамота против истинских европских вредности.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ОТКРИО КОЛИКО ЉУДИ НЕДЕЉНО ГИНЕ У УКРАЈИНИ: Путин убија много украјинских војника

ТРАМП ОТКРИО КОЛИКО ЉУДИ НЕДЕЉНО ГИНЕ У УКРАЈИНИ: "Путин убија много украјинских војника"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да је незадовољан понашањем руског председника Владимира Путина и навео да разматра нове санкције против Русије.

08. 07. 2025. у 20:36

СКАНДАЛ! ПЛЕНКОВИЋ О УСТАШКОМ КОНЦЕРТУ ТОМПСОНА: Поносни смо, једино он може да окупи пола милиона

СКАНДАЛ! ПЛЕНКОВИЋ О УСТАШКОМ КОНЦЕРТУ ТОМПСОНА: "Поносни смо, једино он може да окупи пола милиона"

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић одржао је конференцију за медије након седнице Председништва Хрватске демократске заједнице (ХДЗ). Главна тема била је концерт Марка Перковића Томпсона на Хиподрому и усташка иконографија која се тамо могла видети, али и чути.

07. 07. 2025. у 18:33

Коментари (0)

15 година извештавања о одрживом пословању