ТРАМП ШОКИРАО ИЗЈАВОМ О "СЕВЕРНОМ ТОКУ" Знам ко је крив, али то није Русија
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп изјавио је да Вашингтон зна ко је одговоран за дизање у ваздух гасовода „Северни ток“ и „Северни ток 2“. Истовремено, амерички лидер је одбацио наводе о умешаности Русије у инцидент.

Фото: Танјуг
- Вероватно бих, ако бих питао одређене људе, могао рећи то без трошења много новца на истрагу. Мислим да многи људи знају ко је дигао у ваздух - рекао је Трамп новинарима у
Белој кући, одговарајући на питање да ли САД разматрају могућност покретања истраге о експлозији на гасоводима „Северни ток“ и „Северни ток 2“.
Он је потврдио да, као и раније, одбацује тврдње оних који су оптуживали Русију за оно што се догодило.
Трамп похвалио Путина
Амерички председник Доналд Трамп похвалио је одлуку руског лидера Владимира Путина да прогласи прекид ватре у Украјини поводом 80. годишњице победе у Другом светском рату.
- Мислим да смо далеко одмакли и можда ће се нешто десити, надам се да хоће - рекао је када су га новинари у Белој кући питали о постигнутом споразуму у Украјини.
- Као што знате, председник Путин је управо објавио тродневни прекид ватре, што не звучи као много, али јесте много када се узме у обзир одакле смо почели - рекао је Трамп.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања
Препоручујемо

"ПРОВОКАЦИЈЕ МОГУ ДОВЕСТИ ДО ВЕЛИКОГ РАТА" Застрашујуће упозорење - Све је врло близу...
05. 05. 2025. у 17:27

ПОРОДИЦЕ У ШОКУ НАКОН ШТО СУ ОТВОРИЛЕ КОВЧЕГЕ СА ТЕЛИМА: Нове бизарности након пада авиона у Индији
СИН жене која је погинула у паду авиона компаније Air India изјавио је за Би-Би-Си да су у ковчегу с телом његове мајке пронађени и „други остаци“.
23. 07. 2025. у 16:49

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво
НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.
25. 07. 2025. у 08:55
Коментари (0)