ПРВА ДАМА АМЕРИКЕ КАО ГРЕТА ГАРБО: Меланија провела само две недеље у Белој кући
ПРВА дама САД, Меланија Трамп, у Белој кући је провела само две недеље, откако је председник Доналд Трамп инаугурисан пре 108 дана, пренео је "Њујорк тајмс", позивајући се на изворе. "Тајмс" наводи да је боравак прве даме САД у Вашингтону међу најосетљивијим темама актуелне администрације те државе. "То је као да имамо Грету Гарбо за прву даму", навео је лист.

Фото Profimedia
Званичници тврде да је Меланија у Белој кући више него што јавност мисли, али "Тајмс" наводи да је јавност не виђа недељама, а да време проводи у Трамп кули на Менхетну, или на Флориди.
- Нисмо видели тако неупадљиву прву даму још од Бес Труман, а то сеже далеко у прошлост, пре скоро 80 година - рекла је Кетрин Џелисон, историчарка са Универзитета у Охају, чије се истраживање фокусира на прве даме.
Она је рекла да је, попут Меланије, Бес Труман већи део времена проводила "у својој матичној бази кад год је имала прилику", односно у Мисурију.

ДАЊУ САМ МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, НОЋУ СТРИПТИЗЕТА: "Мушкарци ме се превише плаше, сама сам последњих седам година" (ФОТО)
ЖЕНА по имену Хејли Хупер открила је да јој самопоуздање „уништава“ љубавни живот јер мушкарци сматрају да је „превише застрашујућа“.
23. 05. 2025. у 18:06

ХРВАТ ПОГИНУО НА ФРОНТУ У УКРАЈИНИ: Био официр француске војске, борио се у Луганску
ТОНИ Херцег, Хрват из Босне и Херцеговине и официр француске војске, погинуо је 6. маја у Луганској области у Украјини.
23. 05. 2025. у 17:00

"ТО ПИЈУ САМО ОЧАЈНИЦИ": Британски глумац срамно извређао Србе и ракију (ВИДЕО)
ГЛУМАЦ и комичар Џими Кар имао је свој, не тако светли станд-уп моменат који је обликовало елементарно незнање.
23. 05. 2025. у 11:38 >> 20:47
Коментари (0)