ИЗРАЕЛСКИ МЕДИЈИ: Телефонски разговор Нетанјахуа и Трампа о Ирану обележила жестока неслагања
ИЗРАЕЛСКИ премијер Бенјамин Нетанјаху и амерички председник Доналд Трамп наводно су у четвртак водили жесток телефонски разговор о томе како се супротставити Ирану, што је супротно ранијим тврдњама да су двојица званичника постигла јединствен став о спречавању Техерана да набави нуклеарно оружје, јавио је данас израелски Канал 12.

Фото US navy
Према извештају који је пренео Тајмс оф Израел, разговор су обележила оштра неслагања, а Трамп је наводно рекао Нетанјахуу да "жели дипломатско решење" и да "верује у своју способност да постигне добар договор" са Ираном.
Тон разговора Трампа и Нетанјахуа изгледа да је у супротности са ранијим тврдњама да су два лидера завршила разговор са обостраним разумевањем.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - ПОНУДА НА САЈМУ АУТОМОБИЛА: Погледајте како изгледају нови модели

ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама
ДЕВОЈКА Милана Мишић (26) из Шида трагично је преминула 15. јула, а на вечни починак испраћена је два дана касније у пратњи неутешне породице, пријатеља, рођака и многобројних суграђани који се данима од ње опраштају на друштвеним мрежама.
27. 07. 2025. у 08:48

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"Ја сам Хрват, али ово је срамота шта се десило на свадби у Сињу!" (ВИДЕО)
НА ДРУШТВЕНОЈ мрежи ТикТок појавио се снимак са једног свадбеног славља који је изазвао "лавину" реакција.
30. 07. 2025. у 20:27
Коментари (0)