НЕ МОЖЕМО НИ ДА ИМ ПРИЂЕМО Украјинско ратно ваздухопловство признаје: Модерни руски авиони бољи од Ф-16 и миража

03. 06. 2025. у 21:33
УКРАЈИНСКИ ловци Ф-16, које је испоручио Запад, надмашују новији руски авиони и ракетни системи, рекао је шеф Одељења за комуникације украјинског ратно ваздухопловства, Јуриј Игнат.
Повезане вести

КАКО ЈЕ СРУШЕН УКРАЈИНСКИ Ф-16 Пољски медији откривају: Ко заправо треба да сноси кривицу? (ВИДЕО)
КОМБИНОВАНИ напади Русије блокирали су све планове Украјине за гађање циљева дубоко на руској територији.
01. 07. 2025. у 17:11
Најновије из рубрике

ЖЕСТОК НАПАД УКРАЈИНЕ НА КРИМ И НЕКОЛИКО РЕГИОНА: Погођено више објеката, 40.000 људи без струје (ФОТО/ВИДЕО)
УКРАЈИНА је током ноћи извела велики напад дроновима и ракетама на Крим и више области у Русији, гађајући енергетску инфраструктуру и војне објекте, саопштили су локални извори и званичници, преноси Кијев пост.
06. 10. 2025. у 13:58

ПРВА РЕАКЦИЈА КРЕМЉА: Ево шта Русија каже о мистериозним дроновима изнад Европе
ПОРТПАРОЛ руског председника Дмитриј Песков оценио је данас ситуацију у вези с дроновима у Европи као "чудну", истичући да не постоје основе за оптужбе Русије и поздравио изјаву америчког председника Доналда Трампа о предлогу руског председника Владимира Путина у вези с Споразумом о стратешким офанзивним наоружањима (СНВ), оцењујући да то даје основе за оптимизам да ће САД подржати ову иницијативу
06. 10. 2025. у 12:24

ЦРНЕ ВЕСТИ ИЗ СЛОВЕНИЈЕ: Пронађена тела браће из Хрватске затрпана у снегу
СЛОВЕНАЧКИ горски спасиоци јутрос су наставили акцију под врхом Тоска у Јулијским Алпама, где је лавина јуче затрпала тројицу хрватских планинара.
06. 10. 2025. у 12:10

КИЛОМЕТРИМА ВОЗИЛА БЕЗ ГУМА: Варнице севају по путу - бизарна сцена забележена у Хрватској, жена ухапшена
НА ПУТУ између Шибеника и Лозовца одвијала се сцена каква се ретко виђа.
06. 10. 2025. у 10:40

ПОЛИТИЧКА КРИЗА ДРМА МАКРОНОВУ ФРАНЦУСКУ: После оставке премијера, опозиција тражи Макронову смену
ПРЕДСЕДНИК странке суверенистичке деснице Жордан Бардела позвао је француског шефа државе Емануела Макрона да поново распусти скупштину.
06. 10. 2025. у 10:30
Коментари (0)