НЕСРЕЋНИ ДОБИТНИК: Освојио 40 милиона на лутрији, па умро код зубара после 25 дана
СЕДАМДЕСЕТТРОГОДИШЊИ Бразилац освојио је 40 милиона долара на лутрији, али је преминуо 25 дана касније у стоматолошкој ординацији, извештава Ultimo Segundo.
Ilustracija Фото: Free Images Pixabay
Трагични инцидент се догодио у Кујаби, у држави Мато Гросо. Мушкарац је почео да се осећа лоше у чекаоници.
Свега 25 дана пре смрти, Бразилац је освојио око 40 милиона долара на лутрији, због чега је добио надимак „милионер из села“.
Препоручујемо
МАЈКА ПРОНАШЛА МРТВОГ СИНА (21) КАД СЕ ВРАЋАЛА СА ПОСЛА: Трагедија код Зрењанина
05. 06. 2025. у 18:19
БОЛНА ВЕСТ: Пронађено тело петнаестогодишње девојке која је ноћу изашла из куће
30. 05. 2025. у 20:15
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.
23. 04. 2026. у 14:21
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Шок: "Цеца је дала отказ комплетном обезбеђењу - видела је фотографију шта су радили"
"ЈЕДНА птичица ми је рекла да је отпустила оне раднике обезбеђења."
22. 04. 2026. у 15:33
Коментари (0)