ПУТИН СЕ СЛОЖИО СА ТРАМПОМ: Амерички председник открио детаље разговора са руским лидером
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп рекао је да је са руским лидером Владимиром Путином детаљно разговарао о ситуацији у вез и са Ираном а да је украјинској кризи посвећено нешто мање времена.

Foto: Profimedia
- Председник Путин ме је позвао јутрос да ми честита рођендан али и да разговарамо о Ирану - земљи коју он одлично познаје. Разговарали смо врло детаљно. Знатно мање времена посвећено је ситуацији која се тиче Русије и Украјине, али о томе ћемо следеће недеље - написао је Трамп на друштвеној мрежи "Истина".
Амерички председник је рекао да подржава Путинов став о томе да је неопходно да се оконча сукоб Израела и Ирана.
- Он сматра, као и ја, да рат Израела и Ирана мора да се заврши. И ја сам објаснио да и његов рат такође треба да се заврши - додао је он.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО:
Препоручујемо

"АВИОНИ НАТО МЕ СИГУРНО НЕЋЕ УПЛАШИТИ": Патријарх Кирил послао јасну поруку Алијанси
14. 06. 2025. у 20:00

ПУТИН ХИТНО РАЗГОВАРАО СА ТРАМПОМ: Информисао га о ситуацији на Блиском истоку
14. 06. 2025. у 18:11

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ПЕВАЧ НИЈЕ БИО НА ОЧЕВОЈ САХРАНИ: "Није ме гризла савест"
ПЕВАЧ Раде Лацковић доживео је трагедију која му је потпуно променила живот.
09. 09. 2025. у 11:31
Коментари (0)