МОРА НА ЛЕЧЕЊЕ: Блогерка исмевала Дан Русије, па послата у менталну болницу
БЛОГЕРКА из Иркутска која је желела смрт руским војницима и исмевала Дан Русије послата је у менталну болницу након притвора, рекао је извор из полиције за РТ.
Фото: Пиксабеј
Блогерка се није опирала слању на лечење, додао је извор.
Раније, у разговору за РТ, блогерка је себе назвала „малом особом у огромном свету неправде“.
Напоменула је да себе сматра инфлуенсерком и да не жали због свог понашања.
Препоручујемо
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића
ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.
07. 11. 2025. у 14:04
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
"ОНИ СУ ТВОЈЕ ЖРТВЕ!" Папа јавно прозвао Трампа због ситуација у "српском" граду
ПАПА Лав позвао је на "дубоко размишљање" о начину на који се мигранти третирају у Сједињеним Државама, рекавши да су многи људи "дубоко погођени" политиком масовних депортација.
06. 11. 2025. у 12:50
Коментари (0)