НЕТАНЈАХУ ЗАПРЕТИО: "Тирани из Техерана скупо ће платити напад на велику болницу!" (ФОТО)
ИЗРАЕЛ ће снажно одговорити Ирану због јутрошњег напада на велику болницу балистичком ракетом, поручио је израелски премијер Бењамин Нетањаху.

tanjug
- Ирански терористички тирани лансирали су ракете на болницу Сорока у Бершеви и на цивилно становништво у централном делу земље - написао је Нетањаху на X мрежи.
Он је додао да ће "тирани у Техерану скупо платити" овај напад, преноси Тајмс оф Израел.
Израелска болница у Бершеви погођена је јутрос, у најновијем иранском балистичком ракетном нападу на Израел, а више од 30 људи је повређено у ударима широм земље, од којих четворо теже, саопштила је медицинска служба Маген Давид Адом (МДА).
Поред Бершеве, ракете су погодиле и Тел Авив, Рамат Ган и Холон, узрокујући велику штету, пренели су израелски медији.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО-

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

БЛОКИРАО ПРОМЕТНУ УЛИЦУ: Кад су видели ко је за воланом, нико није смео ни да приђе! (ВИДЕО)
НЕОДГОВОРНИ возач "хонде" блокирао је недавно улицу испред мумбајског тржног центра Локхандвала, међутим када су остали возачи пришли да га питају га како се то понаша и затраже од њега да склони возило, уследио је прави шок.
31. 07. 2025. у 17:34
Коментари (0)