"ПОБЕДИЋЕМО И НА СЛЕДЕЋИМ ИЗБОРИМА" Орбан: Опозиција је опозиција, ту је да вам дише за врат, то је њен посао
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан најавио је да ће кампању пред парламентарне изборе који ће бити одржани идуће године започети "са здравим и историјски утемељеним самопоуздањем".

Фото: AP Photo/Mark Schiefelbein, File
Орбан је изјавио да његова странка Фидес нема потребе да сумња у победу.
- Победићемо и на следећим изборима, то је план - рекао је премијер Виктор Орбан у интервјуу за Кронику онлајн, преноси Хирадо. Увек постоји велика национална странка, сада је то Фидес, која се бори за независност земље, за историјску истину, и увек постоји сумњива међународна формација плаћена и одржавана из иностранства, а на челу са покрајинским лидерима који покушавају да преузму власт новцем и утицајем из иностранства, истакао је мађарски премијер.
Додао је да је опозиција иста каква је увек и била, да мења "само одећу".
- Опозиција је опозиција, ту је да вам дише за врат, то је њен посао. Али, важно је да вам дише за врат, односно да је иза вас, а не испред и док је год то тако, онда то не представља проблем - оценио је мађарски премијер.
Орбан је истакао и да је двадесет година на месту премијера Мађарске, након што је победио на пет избора - на последња четири узастопна.
Препоручујемо

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ТУГА: Преминуо Добрица Агатоновић, глумац серије "Село гори, а баба се чешља"
ДОБРИЦА Агатоновић Ага био је стално ангажован у Народном позоришту Бања Лука од 1968. до 2006. године. Остварио је низ различитих улога.
07. 09. 2025. у 12:42
Коментари (0)