УРУШИО СЕ ВИСЕЋИ МОСТ У ВОЛОГОДСКОЈ ОБЛАСТИ Мишенјов: Повређено 12 особа
ПРИЛИКОМ урушавања висећег пешачког моста у Никољском општинском округу Вологодске области повређено је 12 особа, саопштио је шеф округа Дмитриј Мишенјов.
Foto: Pixabay
- Од 20.00 часова 12. јула до 8.00 часова 13. јула у БУЗ ВО 'Никољска централна регионална болница' јавиле су се још 3 особе са контузијама, хематомима и вишеструким огреботинама. Укупно је повређено 12 људи - написао је он на својој страници на друштвеној мрежи ВКонтакте.
Према његовим речима, два пацијента се налазе на болничком лечењу, стање им је стабилно, један пацијент је у регионалном трауматолошком центру, а деветоро људи је на амбулантном лечењу код куће.
- Сви повређени добијају неопходну медицинску помоћ - истакао је шеф округа.
Раније је саопштено да се у суботу урушио висећи пешачки мост преко реке током Крестног хода у Никољском округу Вологодске области.
Прво је било пријављено 6 повређених, затим 9.
Мишенјов је навео да је одлуком комисије за ванредне ситуације утврђена једнократна исплата обештећења повређенима услед урушавања моста.
(РИА Новости)
Препоручујемо
ОВО ЈЕ МУШКАРАЦ КОЈИ ЈЕ ИЗБО МАЈКУ И ЧЕТВОРО ДЕЦЕ: У току велика потера немачке полиције
13. 12. 2025. у 14:43
"ДЕЦЕНИЈЕ PAX AMERICANA СУ ЗА НАС ЗАВРШЕНЕ" Мерц: Немачка мора да следи своје интересе
13. 12. 2025. у 14:43
ЕРДОГАН И ПУТИН ДИСКУТОВАЛИ У "ЧЕТИРИ ОКА" Турски лидер: "Мир није далеко"
13. 12. 2025. у 13:48
ИЗБОДЕНА МАЈКА И ЧЕТВОРО ДЕЦЕ: Хорор сцне у Немачкој, у току потера за нападачем
13. 12. 2025. у 13:48
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)