НА руском далеком истоку, нађене су олупине авиона, који је превозио 43 путника, међу којима петоро деце и још шест чланова посаде. Медији извештавају да нема преживелих. Авион Ан-24 компаније Ангара ерлајнз, полетео је из Благовешченска, близу кинеске границе. Нестао је са радара док се приближавао аеродрому Тинда у Армурској области, саопштили су званичници за ванредне ситуације. Верује се да се авион налазио неколико километара од свог одредишта кад је изгубљен контакт.
ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.
ИЗБОРНИ званичник у западној немачкој покрајини Северна Рајна-Вестфалија рекао је за медије да су власти упознате са смрћу 16 кандидата уочи овомесечних локалних избора.
Коментари (0)