ТЕРЕТАНА ОЈАДИЛА ЧОВЕКА: Потрошио богатство на
КИНЕЗ је потрошио 120.000 долара на чланство у теретани на 300 година, али је руководство клуба побегло са његовим новцем.
Фото: Профимедиа/Илустрација
- Купио сам око 1.200 тренинга и чланских карата са кумулативним важењем од 300 година - рекао је Џин, а преноси SCMP News.
Џину је ову промоцију понудио радник у теретани. Џину је обећана добит за неколико месеци за куповину чланства. Међутим, уместо обећаног прихода од препродаје, открио је да је цео менаџерски тим клуба нестао.
Касније је човек сазнао да се у свим уговорима које је потписао са теретаном не спомиње приход који је обећао менаџер. Поред тога, уговорима је било предвиђено да се чланство не може преносити на друге људе.
- Признајем да су ми испрали мозак - рекао је Џин локалним медијима.
Ускоро опширније
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)
ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.
17. 02. 2026. у 20:01
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)