НЕМАЧКИ КАНЦЕЛАР НЕРВОЗАН: Увешћемо нове санкције ако не дође до састанка Путина и Зеленског
26. 08. 2025. у 18:05
ЗАПАДНЕ земље су спремне да појачају притисак санкцијама на Русију, уколико не дође до сусрета председника Русије Владимира Путина и Владимира Зеленског, саопштио је канцелар Немачке Фридрих Мерц.
Повезане вести
ПУТИН И ЗЕЛЕНСКИ ЗА ИСТИМ СТОЛОМ? Трамп тврди да има план
ПОРТПАРОЛКА председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа Каролин Левит изјавила је данас да амерички председник верује да још увек постоји могућност да дође до директног састанка између председника Русије Владимира Путина и украјинског лидера Володимира Зеленског.
16. 10. 2025. у 21:43
УКРАЈИНА У ПЛАМЕНУ: Пољска дигла борбене авионе, има мртвих и рањених - полетели руски стратешки бомбардери (ФОТО/ВИДЕО)
РУСКЕ снаге су током ноћи бомбардовале украјинске градове, укључујући и Кијев, а Пољска је тим поводом одмах подигла своје борбене авионе.
28. 09. 2025. у 08:54
ЕВРОПА СЛЕДЕЋА НА УДАРУ? Зеленски упозорава да се рат неће зауставити у Украјини
РУСКИ председник Владимир Путин ће проширити свој рат у Украјини нападом на још једну европску земљу, изјавио је украјински председник Володимир Зеленски, који је оптужио Русију за упаде дронова на територију европских земаља који су се догодили претходних дана, које је рекао да су покушај тестирања одбране НАТО-а.
28. 09. 2025. у 08:04
"УБЕДИЛА САМ ЗЕЛЕНСКОГ У НЕИЗБЕЖНОСТ СУКОБА СА РУСИЈОМ" Камала Харис: Мој посао је био да га суочим са суровом реалношћу
БИВША потпредседница САД Камала Харис открила је у својим мемоарима "107 дана" да је имала искрен разговор са украјинским председником Володимиром Зеленским на Минхенској безбедносној конференцији у фебруару 2022. године и да га је управо она убедила у неизбежност сукоба са Русијом.
27. 09. 2025. у 14:03
ЗАХАРОВА УПОЗОРАВА: Кијев води рат против руског језика и културе
РЕЖИМ Владимира Зеленског доживљава област културе као посебно 'бојно поље' са Русијом. Води се рат против свега руског, не само унутар Украјине, већ и ван ње, истиче Марија Захарова.
27. 09. 2025. у 08:21
Најновије из рубрике
НЕМЦИ ОКРЕЋУ ГЛАВУ ОД БЕРЛИНА : Четвртина грађана мисли да управљају "тајне силе", а петина да их медији обмањују
МОЈ мозак ме штити! Овај натпис на плакату демонстранта у Франкфурту "уперен" ка полицијском возилу, сведочи о губитку поверења Немаца у власт и њене истурене полуге. Чињеницу да Немци све више окрећу главу од званичног Берлина, потврђује и ново истраживање Универзитета Хохенхајм из Штутгарта, по коме чак четвртина грађана мисли да државном политиком управљају "тајне силе", а петина верује да медији систематски обмањују становништво.
27. 10. 2025. у 13:31
"МАЂАРСКА СПРЕМНА ДА БУДЕ ДОМАЋИН" Сијарто: Американци нису одустали од мировног самита
МАЂАРСКА влада је спремна да у било ком тренутку буде домаћин преговора између Русије и Сједињених Америчких Држава о решавању сукоба у Украјини, изјавио је данас мађарски министар спољних послова Петер Сијарто.
27. 10. 2025. у 13:31
ВИРТУЕЛНА МИНИСТАРКА САДА И - "ТРУДНИЦА": Чланица албанске владе за вештачку интелигенцију чека чак 83 наследика
АЛБАНСКИ премијер не престаје да шокира свет својим објавама. Недавно је саопштио да му је министарка за вештачку интелигенцију аватар Диела, а сада - да је "трудна са 83 беба"! Ова бизарна тврдња односи се, заправо, на стварање на десетине асистената, по једног за сваког посланика Социјалистичке партије, како објашњава идејни творац овог пројекта.
27. 10. 2025. у 13:30
ГРАД ИЗ ПАКЛА: Сурови услови - животни век до 35 година, људи живе без струје и воде на 5.000 метара висине (ФОТО/ВИДЕО)
КАКО изгледа живот у једном од најнеобичнијих места на планети? За овај град је чуло врло мало људи.
27. 10. 2025. у 13:28
"АЛИ ОНИ ПИТАЈУ: КАДА ЋЕТЕ ОКОНЧАТИ РАТ?" Лавров у великом интервјуу о Украјини - Европа покушава да "уврне руку Вашингтону"
УСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров изјавио је синоћ да је неправедно питати када ће Русија зауставити војне операције у Украјини.
27. 10. 2025. у 13:23
Коментари (0)