ПУТИН РАЗГОВАРАО СА МОДИЈЕМ: Односи између Москве и Њу Делхија засновани искључиво на поверењу и пријатељству
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин саопштио је на седници са члановима руске владе да је разговарао телефоном са индијским премијером Нарендром Модијем.
Foto: Profimedia
Према његовим речима, Индија показује највише стопе економског раста међу главним светским економијама.
Он је додао да су односи између Москве и Њу Делхија засновани искључиво на поверењу и пријатељству.
- Желео бих да напоменем да су кроз целу савремену историју, најновију историју, или прецизније, од времена Совјетског Савеза, затим и до времена нове Русије, између Индије и Русије били искључиво односи поверења и пријатељства - закључио је Путин.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО: ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Андреј Поповић млади физичар из Кикинде
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"НЕМА ДОГОВОРА О РАЗГОВОРУ ПУТИНА И ТРАМПА" Кремљ понавља: Русија отворена за преговоре!
17. 09. 2025. у 12:42
ИЗДАЈА КАКВА СЕ НЕ ПАМТИ! Украјинци ухапсили легендарног голмана и сада му следи пакао
17. 09. 2025. у 10:45
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)