НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ ИЗ РУСИЈЕ: Путинов потез који ће многе изненадити
РУСКИ председник Владимир Путин доделио је руско држављанство Американки Тари Рид, која је била помоћница бившег председника САД Џоа Бајдена у Сенату.
Foto: Profimedia
Указ је објављен на званичном веб-сајту за објављивање правних аката.
Тара Рид која је радила као Бајденова асистенткиња од 1992. до 1993. године, док је био сенатор америчке савезне државе Делавер, оптужила га је током предизборне кампање 2020. године да ју је сексуално напао пре готово 30 година у ходницима Конгреса.
(Спутњик)
Препоручујемо
НАТО КРЕНУО НА РУСКИ АВИОН: Одмах дигнути немачки Јурофајтери и шведски Грипени
22. 09. 2025. у 18:31
УКРАЈИНА СЕ ПРЕТВОРИЛА У КОНЦЕНТРАЦИОНИ ЛОГОР: Медведчук жестоко о Зеленском
22. 09. 2025. у 11:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)