УШАО У РЕСТОРАН И ПОЧЕО ДА ПУЦА, ЉУДИ ПАДАЛИ КАО ПОКОШЕНИ: Најмање четири особе убијене, а 20 је рањено у масовној пуцњави
НАЈМАЊЕ четири особе су убијене, а 20 је рањено у масовној пуцњави у једном ресторану у Јужној Каролини.
Фото: x/CrimeWithBobby
Пуцњава се догодила око 1 сат иза поноћи по локалном времену, у ноћи између суботе и недеље.
Медији наводе да се пуцњава догодила у ресторану "Wиллие’с Бар анд Грилл" на острву Ст. Хелена у округу Бофо.
- По доласку на лице места, заменици су затекли велику групу људи, од којих су неки имали прострелне ране - саопштила је канцеларија шерифа.
Утврђено је да је стотине људи било у објекту када је пуцњава почела.
- Више жртава и сведока побегло је у оближње пословне и стамбене објекте тражећи заклон од метака - додаје се.
Званичници су потврдили да су четири особе погинуле на лицу места, а најмање 20 особа је повређено - од којих су четири у критичном стању.
Полиција је рекла да је осумњичени идентификован, али и даље није познато да ли је ухапшен.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО - ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Страхиња Тривковић дипломата знања и спорта
Препоручујемо
Први пут од 2004: Ево чија застава ће се вијорити на згради парламента у Мађарској
25. 04. 2026. у 11:24
Трамп жели да их избаци ову државу из НАТО-а: Процурио мејл из Пентагона
25. 04. 2026. у 10:41
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.
23. 04. 2026. у 14:21
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Нови п**но скандал Даре Бубамаре: Снимак пуштен на мрежама - ноћ са млађим дечком
"САДА не знам ни како се то нашло у јавности, али приватност је једна ствар и сматрам да то треба да се поштује."
24. 04. 2026. у 16:21
Коментари (0)