"СВЕ ИДЕ ПО ПЛАНУ, НА НАЈБОЉИ МОГУЋИ НАЧИН": Путин се састао са министарском спољних послова Северне Кореје

РУСКИ председник Владимир Путин састао се данас са севернокорејском министарком спољних послова Чо Сон Хуи.

СВЕ ИДЕ ПО ПЛАНУ, НА НАЈБОЉИ МОГУЋИ НАЧИН: Путин се састао са министарском спољних послова Северне Кореје

Фото: АП

- Велико ми је задовољство видети вас. Молим вас да пренесете моје најлепше жеље председнику Ким Џон Уну - рекао је Путин, а преноси агенција РИА.

Путин је током састанка подсетио на то да се са Кимом недавно састао током посете Пекингу.

- У Пекингу смо детаљно разговарали о нашим односима и нашим развојним перспективама. Све иде по плану, на најбољи могући начин - рекао је Путин.

Претходно је са Чо разговарао и руски министар спољних послова Сергеј Лавров и нагласио да су односи између две земље добили веома снажан подстицај последњих месеци.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО: РУСИ ПОКАЗАЛИ СНИМАК: Дрон камиказа уништио хаубицу француске производње

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала