ХИТНА РЕАКЦИЈА ЗБОГ ЗАСТРАШУЈУЋЕ МЕРЦОВЕ ГЛУПОСТИ: Мислим да је то ствар политичког искуства

Novosti online

23. 11. 2025. у 18:03

БРАЗИЛСКИ лидер Лула да Силва сматра да немачком канцелару Фридриху Мерцу недостаје политичког искуства.

ХИТНА РЕАКЦИЈА ЗБОГ ЗАСТРАШУЈУЋЕ МЕРЦОВЕ ГЛУПОСТИ: Мислим да је то ствар политичког искуства

Foto: Profimedia

Политичар је дао изјаву као одговор на Мерцову изјаву о његовој радости због повратка у Немачку са самита о клими у Бразилу.

- Мислим да је то ствар политичког искуства - рекао је Лула да Силва.

Допустио је да би се Мерцу Бразил могао допасти приликом његове следеће посете.

Током свог говора на конгресу у Берлину, Мерц је изјавио да Немци живе у једној од најлепших земаља на свету. Испричао је да су током његове посете Бразилу новинари у његовом тиму рекли да не желе да остану у Белем до Пара. Мерц је потом рекао да су сви срећни што напуштају град и враћају се у Немачку.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза

ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.

01. 04. 2026. у 22:03

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

ИТАЛИЈА ИПАК ИДЕ НА МУНДИЈАЛ? ФИФА је на потезу, очекује ли нас преседан?