ЛУКАШЕНКО: Ускоро ће се завршити ово развлачење у Украјини
РАЗВЛАЧЕЊЕ у Украјини ће се ускоро завршити, изјавио је председник Белорусије Александар Лукашенко на састанку са губернатором Јарославске области Михаилом Еврајевим у Минску.
Фото АП
- Ускоро ћемо, договорио сам се са председником Путином, изградити брзу магистралу. Завршићемо ово развлачење у Украјини, мислим у најскорије време. Бавићемо се нашим унутрашњим пословима - рекао је Лукашенко.
Раније у новембру Лукашенко је изјавио да је спреман да прима мигранте из Украјине у Белорусију. Потенцијалним досељеницима обећао је да ће обезбедити „онакав живот какав имају Белоруси, у погледу образовања и здравства“.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО: РУСИ ПОКАЗАЛИ СНИМАК: Дрон камиказа уништио хаубицу француске производње
Препоручујемо
ПУЈ ПИКЕ НЕ ВАЖИ: Шта пише у ОБРИСАНОМ 3. члану САД плана за мир у Украјини?
24. 11. 2025. у 13:46 >> 14:24
ЕВРОПЉАНЕ РАЗБЕСНЕЛА ЈЕДНА ТАЧКА ТРАМПОВОГ ПЛАНА: "То је скандалозно"
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп убацио је „клин у точак“ једних од најосетљивијих преговора који се тренутно воде у Европи, потенцијално угрожавајући напоре да се Украјини обезбеди финансирање за наставак одбране од Русије, пише Политико.
22. 11. 2025. у 07:54
НАЈВЕЋА СИЛА ЕВРОПЕ РЕАГОВАЛА НА ТРАМПОВ ПЛАН: "У принципу подржавамо"
НЕМАЧКА влада саопштила је да "у принципу" подржава план Сједињених Америчких Држава за окончање рата у Украјини, али да остаје посвећена заштити украјинског суверенитета и обезбеђивању безбедносних гаранција за земљу.
21. 11. 2025. у 12:37
На годишњицу дедине смрти, Кенедијева унука (35) саопштила да УМИРЕ - а тек што се ПОРОДИЛА! Проклетство Кенедијевих се наставља...
ЋЕРКА Керолајн Кенеди, а унука Џона и Џеки Кенеди је објавила страшне вести на годишњицу смрти свог деде. Након другог порођаја суочила се са тешком дијагнозом.
23. 11. 2025. у 14:30 >> 17:31
Коментари (0)