ЗЕЛЕНСКИ ИЗДАО ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ: На Божић ће се десити ужасна ствар, војска да обрати посебну пажњу на ово
Председник Володимир Зеленски упозорио је да би Руска Федерација могла да покрене масовни напад на Украјину на Божић, 25. децембра.
Foto: Profimedia
Зеленски је напоменуо да су Американци и Немци жељни божићног примирја. Додао је да то увек сигнализира да су стране спремне да пронађу неки дипломатски пут напред. Међутим, Руси су одбацили такво примирје.
"У таквом потезу земље агресора нема ништа ново, јер су Руси одмах рекли: `Не, ми не желимо ништа слично", нагласио је Зеленски.
Истакао је да војска мор ада обрати пажњу.
"Није да они то не желе. Ми то разумемо. Проблем је у томе што када Русија каже: 'Неће бити божићног примирја', верујем да то увек говоре... Након тих сигнала, затражио сам да се наша обавештајна служба што је више могуће ојача и да се разуме где се налазимо. Разумемо да би управо сада, тачно на наш Божић, могли да покрену неку врсту масовног удара“, упозорио је председник.
(Унијан)
Препоручујемо
"АКО ПУТИН КАЖЕ НЕ, ТРАМП ДА ШАЉЕ ТОМАХАВКЕ" Траже се мере одмазде за Русију
22. 12. 2025. у 16:49
МОСКВА САОПШТИЛА Србија одолева притисцима: Муниција не иде сумњивим купцима
22. 12. 2025. у 16:17
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (1)