ОСНИВАЧ ТЕЛЕГРАМА ПОРУЧИО: Макрон претвара ЕУ у дигитални гулаг

ФРАНЦУСКИ председник Емануел Макрон претвара Европску унију у дигитални гулаг, рекао је оснивач Телеграма Павел Дуров.

ОСНИВАЧ ТЕЛЕГРАМА ПОРУЧИО: Макрон претвара ЕУ у дигитални гулаг

Инстаграм

Подсетимо, амерички државни секретар Марко Рубио је изјавио да су САД забраниле улазак у земљу за петоро активиста због покушаја да цензуришу америчке платформе и говорнике.

Међу њима је и бивши комесар ЕУ задужен за питања унутрашњег тржишта Тјери Бретон, један од твораца европског закона о дигиталним услугама.

-Творац европског закона о цензури, против којег су уведене санкције, близак је савезник Макрона и он га је и поставио. Суочен са изузетно ниским рејтинзима, Макрон покушава да ућутка онлајн критичаре, претварајући читаву ЕУ у дигитални гулаг путем цензуре и масовног надзора, рекао је он.

(sputnikportal.rs)

БОНУС ВИДЕО - ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Анђела Вуковић - Радозналост је њена супермоћ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

ВАНРЕДНО: Вучић се обратио  нацији