ВЕЛИКА АКЦИЈА ФБИ: Ухапшен један од десет најтраженијих бегунаца

В.Н.

23. 01. 2026. у 23:30

Бивши канадски олимпијски сноубордер Рајан Вединг је ухапшен, потврдио је извор из полиције упознат са операцијом за ЦНН.

ВЕЛИКА АКЦИЈА ФБИ: Ухапшен један од десет најтраженијих бегунаца

Foto: Printskrin

Вединг је био на листи десет најтраженијих бегунаца ФБИ-ја, са наградом од 15 милиона долара, након што је оптужен за вођење криминалне организације, трговину кокаином и убиство у операцији која је обухватала Сједињене Државе, Канаду, Мексико и Колумбију.

Америчка државна тужитељка Пам Бонди раније је изјавила да је Ведингова мрежа одговорна за више од милијарду долара годишњег профита од илегалне дроге. Власти су веровале да се Вединг крије негде у Мексику, под заштитом озлоглашеног картела Синалоа.

Као члан канадског тима, Вединг се такмичио на Зимским олимпијским играма 2002. године, где је завршио на 24. месту на свету у паралелном велеслалому.

(CNN)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза

ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.

01. 04. 2026. у 22:03

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

ХАОС У САД! Ухапшен познати НБА ас због поседовања дроге и насилне вожње