УКРАЈИНА ИДЕ КА ПАКЛУ: Два сценарија после рата
ГЛАВНА уредница РТ-а Маргарита Симоњан изразила је мишљење у емисији „60 минута“ на каналу Русија 1 да Украјина иде ка паклу.
Фото: Принтсцреен/Јутјуб/УНІАН
- Украјина иде ка паклу. Уз Божју помоћ, украјински рат се креће ка нашој неизбежној, безусловној и дуго очекиваној победи. Не сумњам у то - рекла је она .
Симоњан је изјавила да ће земља или бити "растргана" или ће остати сателит Европе.
Препоручујемо
"РАЗГОВАРАЈУ ИЗА ЛЕЂА УКРАЈИНЕ" Зеленски бесан због споразума између Русије и САД
07. 02. 2026. у 15:33
ШМИГАЉ О НОВОМ НАПАДУ НА ЕНЕРГЕТСКИ СЕКТОР: "Активиран захтев за хитну помоћ од Пољске"
07. 02. 2026. у 09:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШЕ КОМШИЈЕ ОКРЕНУЛЕ ЛЕЂА УКРАЈИНИ: Велики шамар за Зеленског
БУГАРСКИ министар одбране, Димитар Стојанов, изјавио је данас да та земља неће више да шаље оружје Украјини.
09. 06. 2026. у 15:10
ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице
ХРВАТСКА ће, осим набавке 18 нових самоходних хаубица "цезар" од Француске, модернизовати и 14 постојећих немачких "панцир" хаубица које је купила 2014. године, произлази из заједничке изјаве о појачаној сарадњи немачке и хрватске владе.
09. 06. 2026. у 12:21
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)