"МОЖДА ЋЕМО МОРАТИ ДА ПРЕДУЗМЕМО ЈОШ КОРАКА" Ево колико дана је дао Трамп Ирану
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће исход преговора са Ираном бити одлучен у наредних десет дана, додајући да је време да се Иран придружи у постизању мира у региону Блиског истока.
Foto: Profimedia
- Можда ћемо морати да предузмемо још корака, а можда и не - рекао је Трамп током прве седнице Одбора за мир у Вашингтону, истичући да ће Иран морати да постигне договор "иначе ће десити лоше ствари", преноси НБЦ Њуз.
Ирански министар спољних послова Абас Аракчи изјавио је раније да су САД и Иран постигли договор о "водећим принципима" за нуклеарне преговоре.
САД су повећале војну присутност у региону због могућности америчких напада на Иран, који су се већ десили у јуну прошле године, када су нападнути ирански нуклеарни циљеви.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО:
Аутомобил слетео у реку на Ади Хуји
Препоручујемо
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.
23. 04. 2026. у 14:21
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"
ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.
22. 04. 2026. у 08:44
Коментари (0)