ФЕДЕРАЛНА СЛУЖБА РУСИЈЕ УПОЗОРАВА: Кијев активно тражи људе спремне да изводе терористичке нападе
УКРАЈИНСК обавештајне службе и даље активно траже на друштвеним мрежама, интернету и преко месинџера људе који су спремни да изводе терористичке нападе и диверзије на територији Русије, саопштила је Федерална служба безбедности.
Фото: Профимедиа/Илустрација
Тако је, на пример, у Тамбовској области ухапшен странац који је преко Телеграма позивао на нападе на органе власти, наводи ФСБ.
Федерална служба безбедности је упозорила грађане на активности Кијева, као и да ће против свих који се упусте у тако нешто бити покренут кривични поступак.
(Спутњик)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАМПА ОД ТРАМПА ЗА МАКРОНА: Дипломатски скандал на помолу, Вашингтон спрема невиђени ударац Паризу
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе разматрају одлагање, или чак блокирање, именовања следећег француског амбасадора у Вашингтону, што је потез без преседана који прети да продуби јаз између два дугогодишња савезника, наводе четири извора упозната са ситуацијом.
29. 07. 2026. у 19:12
ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда
НА сајту система НЕПРО објављен је опозив два модела путничких возила марке Nissan због безбедносних ризика који могу довести до повреда корисника, односно повећаног ризика од пожара.
24. 07. 2026. у 16:00
РИБЕ САМЕ МАСОВНО ИСКАЧУ ИЗ ДУНАВА: Људи не верују шта се десило код Смедерева (ВИДЕО)
НА ДУНАВУ, у непосредној близини Смедеревске тврђаве, забележен је призор који се не виђа сваког дана.
28. 07. 2026. у 19:54 >> 20:05
Коментари (0)