КАЗНА ВЕШАЊЕМ: Иран пресудио двојици мушкараца који су упали у војну базу током нереда у јануару (ФОТО)

05. 04. 2026. у 12:00

ИРАН је погубио двојицу мушкараца осуђених за покушај упада у војни објекат и приступа оружарници током антивладиних протеста у јануару.

КАЗНА ВЕШАЊЕМ: Иран пресудио двојици мушкараца који су упали у војну базу током нереда у јануару (ФОТО)

Foto: Profimedia

 - Мохамед-Амин Биглари и Шахин Вахедпараст... су обешени након што је случај преиспитан и коначну пресуду потврдио Врховни суд - рекао је Мизан.


Двојица мушкараца су била међу четворицом у истом случају којима је претила смртна казна, према подацима групе за људска права Амнести интернешенел.

(Тајмс оф Израел)

БОНУС ВИДЕО: Хаос у Ирану: Пале државне зграде у целој земљи - У току је обојена револуција

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

ХРВАТИ ОПЕТ ЗГРОЗИЛИ СВЕТ: Ево шта су сад урадили навијачи у Хрватској (ФОТО)