АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп саопштио је данас да су комерцијални бродови, од којих многи са нафтним товарима, почели да пролазе кроз Ормуски мореуз, након што су претходно Сједињене Америчке Државе и Иран постигле споразум који укључује отварање мореуза и уклањање америчке поморске блокаде Ирана.

Коментари (0)