ДЕВЕТОРО заговорника независности Каталоније, осуђених због забрањеног референдума о отцепљењу од Шпаније, боравиће у затвору само ноћу док ће преко дана и викендима бити слободни, саопштила је регионална влада у Барселони.
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп захвалио је данас припадницима Агенције за имиграције и царинске (ИЦЕ), рекавши да ће им новоусвојени ''велики лепи закон'' пружити све потребне ресурсе за ''спровођење највеће операције масовне депортације у историји'' САД.
ВАШИНГТОНСКА администрација обуставила је испоруке неких врста наоружања Украјини због потребе да се фокусира на јачање одбране Израела у условима ограничених ресурса, пише "Вашингтон пост".
aco
16.07.2020. 23:51
Dvostruki standardi.Srbiju bombarduju, uvode sankcije zbog odbrane od nezavisnosti KiM i podrzavaju teroriste a u Spaniji ih osudjuju???