ТРЕСЛО СЕ НА ИСЛАНДУ: Земљотрес јачине 5 степена Рихтера погодио острво
ПОТРЕС јачине пет степена Рихтерове скале погодио је протекле ноћи полуострво Рејкјанес на Исланду, преноси сајт islandrewiew.

Фото: Depositphotos
Земљотрес се осетио широм југозапада Исланда, укључујући у Рејкјавику, престоници те земље.
Уследило је неколико накнадних портеса, од којих су најснажнији били јачине 4,6 и 4,3 степена Рихтерове скале.
Препоручујемо

НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”
ОВО што се назива новинаром Нове С у јутарњем програму изговорио је реченицу због које би у свакој држави завршио у затвору.
30. 06. 2025. у 07:38

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)