НОСИО ПОЛА ТОНЕ КОКАИНА: У олупини авиона полиција пронашла дрогу вредну 57 милиона долара
МАЛИ АВИОН који је прошле недеље полетео за Аустралију и срушио се убрзо по полетању из забачене писте на Папуа Новој Гвинеји, носио је више од 500 килограма кокаина, саопштила је субота.

Фото: Танјуг/АП
Полиције Аустралије и Папуа Нове Гвинеје саопштиле су да су пронашле 28 пакета кокаина вредних 57 милиона долара разбацаних на више локација и ухапсиле петорицу осумњичених за кријумчарење дроге.
Они су чалнови криминалне групе из Мелбурна са наводним везама са италијанским организованимк криминалом, навела је полиција.
Могли би да буду осуђени на доживотну казну затвора, преноси Ројтерс.
Препоручујемо

УХАПШЕНИ НАРКОДИЛЕРИ: Заплењено скоро 800 грама чистог кокаина, петоро у притвору
31. 07. 2020. у 13:00

ПРИТВОР ЗА ЦРНОГОРЦА? Одузети возило и дрога откривена у скривених преградама возила
27. 07. 2020. у 13:52

РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)
КОЛУМБИЈСКИ држављанин Јостин Андрес Москера (35) проглашен је кривим за двоструко убиство у случају који је шокирао британску јавност.
21. 07. 2025. у 18:43

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)