ОКОНЧАНА ТАЛАЧКА КРИЗА У КИЈЕВУ: Специјалци га савладали док је давао интервју новинарима

Танјуг

03. 08. 2020. у 15:04

ПРИПАДНИЦИ украјинских специјалних снага ухапсили су човека који је претио да ће активирати бомбу у банци у Кијеву, саопштила је Служба безбедности Украјине.

ОКОНЧАНА ТАЛАЧКА КРИЗА У КИЈЕВУ: Специјалци га савладали док је давао интервју новинарима

Фото: ЕПА

- Терориста је заробљен жив, није било експлозије. Следи суђење и дуга казна затвора - написао је на Фејсбуку заменик министра унутрашњих послова Украјине Антон Герашченко.

Он је рекао да је покренут кривични поступак за тероризам, преноси агнеција РИА Новости. Док је био у банци, нападач је давао интервју.

Он је рекао да живи у Украјини више од пет година. Док је разговарао са новинарима, припадници специјалних снага упали су у банку и везали га.

Претходно је, око поднева, представница банке, која је смештена у центру Кијева, позвала полицију.

Она је рекла да је човек дошао у банку, да је рекао да у ранцу има бомбу и тражио да позове полицију.

Министарство унутрашњих послова Украјине саопштило је да је реч о држављанину Узбекистана, Каримову Сухробу Рахмановичу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИЧКИ МИНИСТАР ЗДРАВЉА ШОКИРАО: Шмркао сам кокаин са WC даске

АМЕРИЧКИ МИНИСТАР ЗДРАВЉА ШОКИРАО: Шмркао сам кокаин са WC даске

АМЕРИЧКИ министар здравља и социјалне заштите Роберт Ф. Кенеди млађи изнео је шокантно признање о својој прошлости са дрогама гостујући у једном подкасту у четвртак. Говорећи о борби са зависношћу, открио је до сада непознате детаље.

13. 02. 2026. у 09:12

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.

12. 02. 2026. у 09:41

Коментари (0)

УЈДУРМА И СКАНДАЛ У ТИРАНИ Славна Албанка тражи ОСТАВКУ АИ министарке - Раму ЛИЧНО тужила: Неповратна и велика штета је нанета