ПРЕДИЗБОРНЕ “КРАЂЕ”: Познати музичар тужио Трампов изборни штаб

Танјуг

06. 08. 2020. у 00:15

ПОЗНАТИ амерички рок музичар Нил Јанг тужио је изборни штаб Доналда Трампа за неовлашћено коришћење његових песама у председничкој кампањи и повреду ауторских права легендарног рокера.

ПРЕДИЗБОРНЕ “КРАЂЕ”: Познати музичар тужио Трампов изборни штаб

Фото: Танјуг/АП

У тужби која је поднета окружном суду на Менхетну Нил Јанг је навео да су његове ауторске песме "Rocking in the Free World" i "Devils Sidewalk" више пута пуштане на политичким скуповима без одобрења аутора, а последњи пут на страначком митингу у Тулси, држава Оклахома.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (1)

ЦЕО БАЛКАН СЕ СМЕЈЕ УСТАШАМА: Хвалили се да су палили српске заставе освојене у тучи, а ово је истина