УБИЈЕН ТИНЕЏЕР(17), 20 РАЊЕНО: Пуцњава на скупу у Вашингтону - рафали кренули са више страна (ВИДЕО)

Новости онлине

09. 08. 2020. у 19:01

ЈЕДАН тинејџер је погинуо, а најмање 20 људи повређено је данас у пуцњави на скупу у Вашингтону, јављају амерички медији.

УБИЈЕН ТИНЕЏЕР(17), 20 РАЊЕНО: Пуцњава на скупу у Вашингтону - рафали кренули са више страна (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен

Како наводи канал "Фокс5", жртва је 17-годишњи Кристофер Браун, који је преминуо у болници, док се једна полицајка још бори за живот. 

Инцидент се догодио на окупљању на којем су учесници припремали храну, када је више људи отворило ватру. 

Полиција је саопштила да је повређена 21 особа, од којих је шест хоспитализовано.

Шеф полиције Питер Њушем је рекао да је пуцало најмање троје људи.

Скуп није био пријављен, а учествовало је више стотина људи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном

У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".

28. 09. 2025. у 08:33

Коментари (0)

КАКО СТЕ ВИ МУШКИ ТАКО МЛИТАВИ?: Отац Предраг оштро о пуцању бракова - поткачио мамине синове