ПРЕМИНУО ТРАМПОВ РОЂЕНИ БРАТ: Амерички председник објавио тужну поруку - "Волим те, почивај у миру"
МЛАЂИ брат америчког председника Доналда Трампа и његов близак сарадник Роберт (71) умро је у болници у Њујорку, објавио је председник САД.

Фото: ЕПА
- С тешким болом у срцу, саопштавам да је мој дивни брат Роберт ноћас мирно умро. Он није био само мој брат, већ и мој најбољи пријатељ - навео је Трамп у саопштењу.
- Много ће недостајати, али ћемо се поново срести. Сећање на њега биће заувек у мом срцу. Роберте, волим те. Почивај у миру - додао је Трамп (74).
Роберт Трамп био је бизнисмен, који се бавио некретнинама и избегавао је појављивање у јавности.
Амерички председник посетио је свог болесног брата у петак у болници у Њујорку.
За сада није познат узрок смрти Роберта Трампа.
Препоручујемо

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (2)