ТРАМП ЗВАО ПУТИНА ЗБОГ БЕЛОРУСИЈЕ: Ево шта је амерички председник рекао о тренутној ситуацији
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп изјавио је данас да ће разговарати с Русијом о ситуацији у Белорусији и протестима против белоруског председника Александра Лукашенка.
Фото: ЕПА
Трамп је новинарима у Белој кући рекао да не изгледа да има „пуно демократије у Белорусији“, у којој се данима одржавају протести против Лукашенка, преноси Ројтерс.
Протести су почели 9. августа, након што је Лукашенко однео убедљиву победу на председничким изборима одржаним тог дана.
Учесници протеста не желе да признају резултате избора, и траже одржавање нових.
Препоручујемо
ПУТИН ПОРУЧИО МЕРКЕЛОВОЈ: Неприхватљиво мешање у унутрашње ствари Белорусије
18. 08. 2020. у 14:13
ВОЈСКА БЕЛОРУСИЈЕ СЕ СПРЕМА: Ловачки авиони патролирају дуж западних граница републике
18. 08. 2020. у 14:14
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (2)