ВРАЋА СЕ КОРОНА: Број преминулих од корона вируса у порасту у Италији
БРОЈ преминулих од последица корона вируса у Италији је у порасту, пошто је Министарство здравља те земље данас пријавило још 16 жртава, што је за пет више него претходног дана.
AP photo
Ипак, те бројке су значајно ниже него у првим недељама пандемије у Италији, када је свакодневно умирало више стотина људи, указује АП.
Уз данашњих скоро 1.700 нових случајева корона вируса, број заражених у Италији порастао је на 276.338.
Већина оболелих у последње време се повезује с популарним местима за одмор, посебно са особама које су ишле на одмор на Сардинију.
Укупно је до сада преминуло 35.534 људи.
Препоручујемо
КОРОНА НА АПЕНИНИМА: Нових 1.365 нових случајева, преминуле четири особе
30. 08. 2020. у 20:17
СРПСКЕ КОЛЕГЕ СУ НАС ОДУШЕВИЛЕ: Италијански лекар Вито Прокачи о боравку у нашој земљи
18. 08. 2020. у 14:19
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (0)